eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Cele I Motywacja"
Cele I Motywacja
Tym razem na pewno uda Ci się spełnić noworoczne postanowienia. Sprawd...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Jak Napisać, Przepisać I Z Sukcesem Obronić Pracę Dyplomową - Alicja Kaszyńska
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 146
» ISBN: 978-83-7582-183-3
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 154
» ISBN: 978-83-7582-184-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Jak Napisać, Przepisać I Z Sukcesem Obronić Pracę Dyplomową"


Czy Ty też musisz napisać pracę dyplomową
i nie bardzo wiesz od czego zacząć?

prace dyplomowe

 

Dla większości studentów obowiązek napisania pracy licencjackiej lub magisterskiej to jedno z największych wyzwań podczas całych studiów. Nigdy wcześniej tego nie robili, a pomoc, którą uzyskują od wykładowców nie jest wystarczająca. Nie wiedzą na co zwracać uwagę, jak formatować pracę, jak przeprowadzać ankiety, a gdy już jakimś cudem uda im się zebrać niezbędne książki -
nie wiedzą od czego zacząć! Nic dziwnego, że wpadają w panikę gdy tylko pomyślą o pisaniu pracy...

SKORO TRAFIŁEŚ LUB TRAFIŁAŚ NA TĄ STRONĘ, TO MOŻESZ MIEĆ PEWNOŚĆ - TY DO TYCH OSÓB NIE BĘDZIESZ NALEŻEĆ!


 

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić?

Czy zauważyłeś, ze nieubłaganie, wielkimi krokami zbliża się termin napisania najważniejszej pracy na studiach, której obrona pozwoli Ci uzyskać upragniony tytuł licencjata lub magistra i otworzy Ci drogę do kariery i sukcesu?

Wydaje Ci się, że napisanie i obrona pracy dyplomowej jest czymś bardzo pracochłonnym i trudnym? Pozwól, że podważę tę opinię!

Wyobraź sobie jakby to było, gdybyś nie miał żadnego problemu z rozpoczęciem pisania pracy, gdybyś wiedział, co jest naprawdę ważne i na co zwrócić uwagę, czym kierować się przy wyborze tematu, aby praca była wartościowa, a jednocześnie jej pisanie sprawiało przyjemność i nie przeobraziło się w koszmar. Wyobraź sobie, że potrafiłbyś się bez żadnych problemów poruszać pośród tysięcy notatek i fachowej literatury i na dodatek nie musiałbyś siedzieć po nocach i męczyć się z Twoim 'bojowym zadaniem'.


"Witam. Jestem studentka IV roku i za rok czeka mnie obrona pracy magisterskiej. Ksiażka którą zakupiłam zawiera cenne porady dotyczące napisania pracy, począwszy od wyboru tematu i promotora a skończywszy na obronie pracy. Napisana jest prosto i konkretnie, autorka ujęła w niej te rzeczy, które są ważne i przydatne w pisaniu pracy. Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają pisanie pracy, a nie wiedzą od czego rozpocząć. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy pisaniu jak i przy obronie pracy :-) "

Magdalena

 Bez względu na to czy jesteś studentem dziennym, czy zaocznym, Ty też możesz napisać taką pracę, której obrona będzie czystą formalnością!

Nie trać czasu na tysiące poprawek i uniknij gniewu promotora!

Promotor odgrywa bardzo ważną rolę w trakcie pisania Twojej pracy. Nie chciałbyś chyba trafić na takiego, który niewiele Ci pomoże, albo takiego, który będzie zbyt dużo wymagał. Dowiedz się jak wybrać odpowiedniego promotora (jeśli oczywiście masz taką możliwość), czego może od Ciebie oczekiwać i jak się wobec niego zachowywać. Nie jesteś przecież wróżką, nigdy przedtem nie pisałeś pracy dyplomowej.

Czy wiesz zatem:

Prace magisterskie Na co zwrócić uwagę przed decyzją związaną z wyborem tematu pracy?

Prace magisterskie Jak zrobić dobry plan pracy (jak dobrze napisać wstęp oraz zakończenie)?

Prace magisterskie Jak robić notatki, żeby nie zostać ze stertą skserowanych stron, z których nie wiadomo które są ważne?

Prace magisterskie Jak tworzyć i wykorzystywać najpopularniejsze szablony, których zastosowanie pozwala na sprawne napisane kolejnych części pracy?

Prace magisterskie Jak poprawnie wykonać kwestionariusz ankiety i umiejętnie opracować wyniki badań oraz z jakich autorów skorzystać opracowując metodologię badań?

Prace magisterskie Jak poprawnie napisać spis treści, bibliografię oraz poradzić sobie z przypisami?

Prace magisterskie Jak posłużyć się programem MS Word, aby praca miała ładny, profesjonalny wygląd i żeby na pierwszy rzut oka było widać, że jest po prostu dobra?

Co jest Ci tak naprawdę potrzebne
aby napisać świetną pracę?

Prace dyplomowe
 

Wystarczy Ci tylko jedno:
dobra organizacja.

Ta książka Ci ją dostarczy, odpowie na wszystkie Twoje pytania, a przede wszystkim zmotywuje Cię do pisania pracy!

 
Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy gwarancji. Jeśli zakupiona książka nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł ją zwrócić,
odzyskując 100% zainwestowanych pieniędzy


Czy chcesz dowiedzieć się, jak napisać piękną pracę
i ją z sukcesem obronić?


"Książka bardzo pomocna przy pisaniu pracy magisterskiej, z tą publikacją wydaje się to łatwe wręcz proste i tak w rzeczywistości jest. Zawiera praktyczne informacje jak stworzyć plan pracy, na co zwrócić uwagę przy wyborze tematu pracy i promotora, jak poradzić sobie z notatkami. Co mnie się spodobało to, to, że w sposób jasny i przejrzysty przedstawia szczegóły tj. przypisy, cytaty. Gorąco polecam i życzę powodzenia przy pisaniu. "

- AnkaA może chciałbyś móc pochwalić się gotową pracą wśród znajomych i rodziny? Oprócz wymienionych wcześniej umiejętności zyskasz również:
  • Przykłady tematów prac magisterskich i dyplomowych z różnych dziedzin wraz ze spisem rozdziałów oraz uwagami.
  • Informacje na temat tego, na co zwracają uwagę recenzenci, co może spotkać Cię na obronie pracy i jak być na to w 100% przygotowanym.
  • Przykłady spisów treści, wstępów, zakończeń, fragmentów rozdziałów, przypisów.
  • Dzięki tej publikacji całkowicie samodzielnie napiszesz swoją pracę! Będziesz spokojny o to, że Twoja praca nie jest plagiatem (nie chciałbyś chyba, aby dołączyła ona do grona afer związanych z tzw."niewinnymi" plagiatami).
  • Twoja praca będzie tak dobra, że nie będziesz musiał jej chować po kątach!


    Jeśli ktoś znajdzie ją w uczelnianym archiwum za kilka lat, na pewno z przyjemnością przeczyta! Sam z satysfakcją pokażesz ją znajomym czy rodzinie, a w przyszłości dzieciom i wnukom ;-)

Od autorki:

"Książka, którą oddaję w Twoje ręce, powstała na bazie wieloletnich kontaktów z przyszłymi licencjatami i magistrami, którym przepisywałam prace pisane na zakończenie studiów. Często dzielili się ze mną swymi obawami i refleksjami na temat kontaktu z promotorami, i na temat samej pracy. Wielu błędów mogliby uniknąć, gdyby ktoś im podpowiedział, w jaki sposób napisać poprawną pod względem merytorycznym i formalnym pracę. Promotora często wstydzili się zapytać, sądząc niesłusznie, że pytanie "jak?" jest zbyt banalne."

- Alicja Kaszyńska, autorka

Prace licencjackie

Wyobraź sobie, że za tak niską cenę skorzystasz z wiedzy, która będzie niezbędna zarówno podczas pisania Twojej pracy dyplomowej, jak i na jej obronie. Miej pewność, że nigdy nie będziesz wstydził się tego, co pod Twoim nazwiskiem na zawsze zostanie w uczelnianym archiwum!


Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.10 sekund.

Odsłony: 35667
Unikalne: 4195
Dzisiaj: 96
Wczoraj: 310
Online: 9
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

10:01

Jak Napisać, Przepisać I Z Sukcesem Obronić Pracę Dyplomową. Czy Ty też musisz napisać pracę dyplomową i nie bardzo wiesz od czego zacząć?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe