eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Stań Się Postrachem Bukmacherów - Bartłomiej Boruta
pdf
wersja elektroniczna [?]
39,97 zł
» Ilość stron: 76
» ISBN: 978-83-7582-504-6
druk
wersja drukowana [?]
49,97 zł
» Ilość stron: 76
» ISBN: 978-83-7582-505-3

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Dlaczego bukmacher ma zawsze przewagę, wiesz jak ją zniwelować
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Stań Się Postrachem Bukmacherów"


Skuteczne systemy obstawiania,których boją się bukmacherzy
zostały ujawnione!

Czy wydaje Ci się, że dobra znajomość sportu zapewni Ci zwycięstwo w zakładach bukmacherskich? Jeśli tak, to niestety się mylisz. Ja także tak myślałem gdy kilka lat temu jako młody człowiek z głową nabitą wiedzą z gazet sportowych zaczynałem swoją przygodę pt.: zakłady sportowe.

Odkryj wypróbowane systemy matematyczne i strategie gry, które dadzą Ci przewagę nad bukmacherem oraz poznaj "Złote Zasady", dzięki, którym przestaniesz popełniać błędy i nareszcie zaczniesz wygrywać.

Myślałem, że nie mogę przegrać przecież wiem wszystko o piłce nożnej, koszykówce czy hokeju, znam drużyny, zawodników, statystyki. Oczywiście czasem wygrywałem ale jednak kilkumiesięczny bilans wypadał ujemnie.


"W zakłady sportowe gram od początku pojawienia się firm bukmacherskich w Polsce czyli jakieś 7 lat. Myślałem, że wiem już wszystko ale ten poradnik uświadomił mi, że mogłem grać skuteczniej. Od kiedy przyswoiłem sobie nowe strategie mój poziom życia zmienił się na lepsze."

- Jerzy Mucha


Dlaczego bukmacher ma zawsze przewagę.
Czy wiesz jak ją zniwelować?

Postanowiłem rozważyć to naukowo, a był to czas kiedy zaczynałem studia na Politechnice Krakowskiej więc naturalne było, że do rozważań użyłem królowej nauk czyli matematyki. Obliczenia pokazały mi jasno, że niezależnie od wyniku meczu bukmacher zawsze wygrywa ale pokazały też jak jego przewagę zminimalizować, a nawet jak zyskać przewagę. Zakłady bukmacherskie zaczęły przynosić mi zyski!

Po kilku latach gry wiem już, że nawet najlepsza znajomość sportu nie gwarantuje nam zysku, potrzeba dużo więcej.

Mój wzór na pewny zysk to:

  • Matematyka
  • Informacja
  • Wiedza o sporcie
  • Dyscyplina

Sekretem i gwarancją dużych dochodów jest umiejętne połączenie powyższych czynników.

Wiedzę o wszystkich tych czynnikach w sposób przystępny i rzetelny połączyłem w moim poradniku.


Zamawiam: Stań się postrachem bukmacherów"Całe moje doświadczenie z kilku lat zaangażowania w zakłady bukmacherskie zebrałem w formie poradnika abyś i Ty odkrył ekscytujący świat jakim są właśnie zakłady sportowe (zakłady bukmacherskie). A wszystko po to byś łatwiej osiągnął mistrzostwo w sztuce zakładów i zarobił więcej pieniędzy.

Oprócz podstawowej wiedzy teoretycznej niezbędnej początkującym, podzielę się z tobą tym, co bezcenne i czego nikt Ci nie zdradzi. Tym czymś jest doświadczenie zapalonego gracza, rzetelna praktyczna wiedza i przemyślenia, dzięki, którym będziesz skazany na wygraną."


Jeśli nie wiesz nic o bukmacherstwie to nie problem. Łatwo się nauczysz gdy krok po kroku poprowadzę Cię przez wszystkie zawiłości gry.


To właśnie początkującym i średnio zaawansowanym graczom szczególnie polecam tą publikację, bo nigdzie indziej nie znajdą oni tak wielu bezcennych informacji podanych w wyjątkowo przystępnej formie.

Jeśli już jesteś graczem podzielę się z tobą najskuteczniejszymi strategiami i systemami gry, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły i przynoszą mi regularne zyski. Jeśli jednak jesteś zaawansowanym graczem, prawdopodobnie część tych metod już znasz.


I Ty możesz poznać wiedzę, która spowodowała, że nie jestem mile widziany u bukmacherów w moim mieście i muszę grać w Internecie.

Jedną z podstawowych umiejętności profesjonalnego gracza powinna być umiejętność interpretacji oficjalnych informacji o drużynie takich jak np.: zmiana trenera, mecze wyjazdowe, derby i wiele innych, których wpływ na wynik spotkania może być znaczący.

Umiejętność ta wymaga wielu miesięcy a nawet lat obserwacji i śledzenia statystyk. Dzięki poradnikowi oszczędzisz ten czas i szybko nabędziesz umiejętności potrzebnych wytrawnym graczom.

Ilość pieniędzy, które zarobisz dzięki tej wiedzy ograniczona jest tylko stawką, za jaką grasz. Grając zachowawczo za niskie stawki będziesz w stanie zarobić 100-200zł tygodniowo niewiele ryzykując. Oczywiście, gdy przyswoisz całą wiedzę i strategie gry nic nie stanie na przeszkodzie zagrania o naprawdę wysoką stawkę. Stawkę, którą jest zmiana stylu życia na lepsze. Zapewniam Cię Internauto, że jest to naprawdę możliwe poprzez zakłady bukmacherskie.

Naucz się:

  • Jak grać?
  • Jak zmniejszyć ryzyko?
  • Jak obliczyć prawdopodobieństwo wyniku?
  • Jak analizować formę drużyny by trafnie typować?

"W pełni profesjonalnie napisany poradnik na temat zakładów bukmacherskich zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy. Myślę, że każdy znajdzie tu dla siebie wiele cennych rad jak grać a przede wszystkim jak wygrać."

- Piotr Trębicki


Już teraz możesz poznać wiedzę,
dzięki której będziesz skutecznie wygrywał.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 910
Unikalne: 287
Dzisiaj: 287
Wczoraj: 0
Online: 26
Najwięcej odwiedzin: 13-07-2024 (287)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

21:06

Stań Się Postrachem Bukmacherów. Skuteczne systemy obstawiania, których boją się bukmacherzy zostały ujawnione!

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe