eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Jak Pokonać 100 Kandydatów Do Jednej Oferty Pracy - Miłosz Młynarz
pdf
wersja elektroniczna [?]
14,90 zł
» Ilość stron: 52
» ISBN: 978-83-7582-567-1
druk
wersja drukowana [?]
24,90 zł
» Ilość stron: 56
» ISBN: 978-83-7521-340-9

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak wpłynąć na proces rekrutacyjny aby otrzymać wymarzone stanowisko i dobrze płatną pracę
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Jak Pokonać 100 Kandydatów Do Jednej Oferty Pracy"


Jak wpłynąć na proces rekrutacyjny aby
otrzymać wymarzone stanowisko i dobrze płatną pracę?

Minęły już czasy, gdy pracę miał każdy. W dzisiejszych czasach pracodawcy decydują się na zatrudnianie tylko najlepszych kandydatów, a mają z czego wybierać. Kiedyś wyższe wykształcenie dawało pewne stanowisko, dziś już tak nie jest.

Nie wystarczy też posiadanie kwalifikacji, doświadczenia i fachowej wiedzy. Na rynku pracy najbardziej cenione są: umiejętność pracy w grupie, dobra komunikacja, motywacja, nastawienie na klienta, inicjatywa i dobra organizacja pracy.


"Wszystkie spostrzeżenia Autora dotyczące trudnego okresu w życiu każdego człowieka, jakim jest czas bezrobocia są bardzo trafne. Jestem przekonany, że lektura tej książki wpłynie na wyeliminowanie najczęściej popełnianych błędów podczas pisania dokumentów aplikacyjnych i przygotowywania się do rozmowy z pracodawcą lub jego pełnomocnikiem do spraw zatrudnienia.

Ufam, że po przeczytaniu tego ebooka osoba poszukująca odpowiedniej pracy będzie kimś zupełnie innym. Poprawi skuteczność swoich działań. Efektywnie zagospodaruje czas przeznaczony na szukanie pracy."

- Ryszard Bobrowski, doradca personalny,
www.ryszard.bobrowski.pl


Oferty pracy zawierają często olbrzymie wymagania. Chcesz wiedzieć jak im sprostać?

Liczący się na rynku pracodawcy, firmy, dla których warto pracować, posługują się testami, ćwiczeniami i rozmowami, by znaleźć kandydatów, którzy wykazują się takimi cechami.

Na pewno chciałbyś dostać pracę w znanej firmie, dobrze zarabiać i robić to, co chciałbyś wykonywać, a nie przerzucać papierki za marne grosze?


"Ten poradnik Ci to ułatwi. Jest to poradnik napisany przez człowieka, który spędził kilka ostatnich lat na rekrutacji do wielkiej, zatrudniającej kilkaset osób fabryki i poznał ten proces od podszewki. Oceniał kilkanaście tysięcy przysyłanych podań, testował i prowadził ćwiczenia z kilkoma tysiącami ludzi, rozmawiał z tysiącem kandydatów na najprzeróżniejsze stanowiska (operatorzy maszyn, technicy, inżynierowie, księgowi, logistycy, informatycy, handlowcy, jakościowcy, chemicy, asystentki, menedżerowie). Ten człowiek po prostu wie, o czym pisze!"


Dowiesz się od niego, jak i gdzie poszukiwać pracy, na co zwrócić uwagę w ofertach pracodawców, jak nie dać się nabrać na ogloszenia wyłudzających pieniądze oszustów.

Powie Ci też, jak stworzyć swoje podanie, by nie wylądowało ono w koszu na śmieci. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest właściwe przygotowanie CV i listu motywacyjnego, i w efekcie nie dostają pracy. Ty po lekturze naszego ebooka będziesz już uprzedzony!

Poznaj referencje Autora


W tym poradniku znajdziesz tutaj opisany krok po kroku profesjonalny proces rekrutacyjny. Oczywiście nie zawsze będzie odbywał się w takiej kolejności, ale opisy i informacje zawarte tutaj zawsze Ci się przydadzą - będziesz wiedział, czego się spodziewać, a jak mówi przysłowie "diabeł znany nie jest taki straszny".

Na samym końcu Autor opisał Twoje prawa w zakresie ochrony danych osobowych i dostępu do wyników testów.

Ty także możesz bez problemu zdobyć satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę, której znajomi będą Ci zazdrościć.

Jeśli straciłeś już wiele czasu na przeszukiwaniu ofert pracy, a dobra praca jest Twoim marzeniem, to z pewnością nie pożałujesz zakupu tego poradnika. Dowiedz się jak proces rekrutacji wygląda z drugiej strony biurka. Zakup poradnik "Praca, praca, praca. Czyli jak znaleźć oferty pracy" i dołącz do tych, którzy już mają pracę.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.13 sekund.

Odsłony: 1813
Unikalne: 330
Dzisiaj: 330
Wczoraj: 0
Online: 19
Najwięcej odwiedzin: 26-03-2019 (330)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2019 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

23:30

Jak Pokonać 100 Kandydatów Do Jednej Oferty Pracy. Jak wpłynąć na proces rekrutacyjny aby otrzymać wymarzone stanowisko i dobrze płatną pracę?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe