eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Niezawodne Strategie Wygrywania W Sieci - Emilia Jedamska
pdf
wersja elektroniczna [?]
47,00 zł
» Ilość stron: 170
» ISBN: 978-83-7582-867-2
druk
wersja drukowana [?]
59,00 zł
» Ilość stron: 187
» ISBN: 978-83-7582-868-9

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Poznaj niezawodne strategie wygrywania w sieci i ciesz się dochodami które wygeneruje Twój e-biznes.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Niezawodne Strategie Wygrywania W Sieci"Co musiałaby zawierać książka, której wartość wycenia się na około 500 zł? Na pewno wiedzę, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz co najmniej 501 złotych. A co powiesz na fakt, że za chwilę poznasz publikację, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz od 2 do 20 tysięcy złotych? Wystarczy, że masz stronę internetową lub w jakiś inny sposób planujesz zarabiać w Internecie. Dowiedz się więc

Jak zwiększyć zyski, usprawniając swój serwis internetowy i poznając NIEZAWODNE STRATEGIE WYGRYWANIA W SIECI.

Domyślam się, że wiele razy ktoś składał Ci podobne obietnice i dlatego rozumiem, że być może pomyślisz: Dlaczego tym razem miałoby to zadziałać? Powód jest jeden. Książkę, dzięki której zwiększysz zyski, usprawniając swój serwis internetowy, napisali praktycy, którzy przetestowali w polskich realiach wiedzę zdobytą na Zachodzie. Stosowali ją z sukcesem we własnych serwisach internetowych oraz stronach internetowych swoich klientów, którym świadczą usługi konsultingowe.

Co ważniejsze, wiedza, o której mówimy, przez autorów sprzedawana była wraz z indywidualnymi konsultacjami za cenę ponad 500 złotych. Skoro właściciele serwisów internetowych byli w stanie zainwestować taką kwotę w książkę i konsultacje, musieli mieć pewność, że to zadziała. Mieli świadomość, że ich strona po kilku zmianach zacznie zwiększać ich zyski.

Zapytasz pewnie:
"Dlaczego wiedza wyceniana dotychczas na ponad 500 złotych dostępna jest teraz w tak niskiej cenie?"

niezawodne strategie wygrywania w sieciKolejne pytanie, które może się pojawić w Twoim umyśle, dotyczy tego, jak udało nam się zdobyć dla naszych Czytelników tę wiedzę i udostępnić w 10-krotnie niższej cenie? Pozwól, że Ci to wyjaśnię. Przekonaliśmy autorów, żeby nie sprzedawać tej wiedzy wyłącznie z drogimi konsultacjami i żeby wydzielić wartościową treść w formie książek. Wiedzieliśmy, że jest wielu Czytelników, którzy z pewnością chcieliby zdobyć umiejętność usprawniania swojego serwisu internetowego. Nie zawsze jednak byliby w stanie zainwestować w tę wiedzę ponad 500 złotych, choć oczywiście nie jest to specjalnie wysoka cena, gdy wiesz, że Twój serwis może zmienić się w "kurę znoszącą złote jajka".

Poznaj prawie 70 udowodnionych strategii sukcesu w Internecie

Teraz możesz zdobyć i przetestować tę kompletną wiedzę za 10-krotnie niższą cenę. Jeżeli przekonasz się o sile opisywanych 70 strategii, a Twoja strona internetowa znacząco zwiększy zyski, to prawdopodobnie będziesz w stanie zainwestować także w indywidualne konsultacje, które mogą się przydać na kolejnym etapie.

Zamień zwykłą stronę internetową w serwis
przynoszący realne i stałe zyski

Nie oszukujmy się, gdy startuje nasza nowa strona internetowa, jesteśmy bardzo podekscytowani. Mamy wiele związanych z nią oczekiwań. Jednak główne oczekiwanie i cel, jaki jej stawiamy, to po prostu zarabianie. I tutaj pojawia się główny cel tej wyjątkowej publikacji "Niezawodne strategie wygrywania w sieci". Jest to kompleksowy przewodnik krok po kroku mówiący o tym, jak ze zwykłej strony stworzyć serwis, który będzie tak dopracowany, że będzie przynosił realne zyski. Trudno to osiągnąć, gdy... 

 • Twoja strona internetowa nie jest dopracowana pod kątem dwóch fundamentalnych obszarów decydujących o sukcesie w Internecie. Te niezbędne elementy to funkcjonalność i pozycja w wyszukiwarkach.
 • Zrobiłeś badanie rynku, wiesz i jesteś przekonany, że naprawdę zarobisz na swoim pomyśle. Tworzysz serwis internetowy, blog lub sklep i okazuje się, że albo jesteś gdzieś daleko w rankingu Google, albo gdy internauci już Cię znajdą, uciekają z Twojej strony, gdyż poruszanie się po niej jest zbyt skomplikowane.
 • Nie wiesz, czemu Twoja "profesjonalna" strona, w którą zainwestowałeś, okazuje się barokowym bublem. Jest piękna, ale nie zarabia. Jest jak śliczne ferrari bez silnika.
 • ............................(dodaj problem ze swoją stroną internetową, który spędza Ci sen z powiek)

Wymieniać dalej? Chyba nie muszę, prawdopodobnie osobiście możesz dodać do tej listy coś od siebie. Możesz oczywiście stale zlecać poprawianie w nieskończoność funkcjonalności Twojej strony. Możesz wydawać fortunę na pozycjonowanie swojego serwisu. Oczywiście tak też można rozwijać swój e-biznes. Ale czy nie prościej i z myślą o zyskach samemu nauczyć się łatwych i prostych do zastosowania prawie 70 "Niezawodnych strategii wygrywania w sieci"?

Zdobądź logiczny i praktyczny przewodnik krok po kroku, z którego dowiesz się, JAK STWORZYĆ DOCHODOWĄ STRONĘ

Wiedza zawarta w książce "Niezawodne strategie wygrywania w sieci" to połączona logicznie całość składająca się z dwóch części.

 • Część pierwsza pt. "Usprawnij swój serwis i zwielokrotnij zyski" to 37 kroków do zwiększenia funkcjonalności i użyteczności Twojego serwisu internetowego.
 • Część druga pt. "Jak zdobyć popularność w sieci i zjednać sobie wyszukiwarki" to 31 prostych kroków do popularności i wysokiej pozycji Twojego serwisu internetowego.

Obie te publikacje połączyliśmy w jedną, spójną i uzupełniającą się całość, stanowiącą całościową i kompletną strategię rozwijania Twojego biznesu w kierunku planowanych zysków.

Jak zapobiec kategorycznym błędom, które
stają na drodze między Twoją stroną a internetowym klientem?

Zamiast problemów, które pojawiają się w przypadku, gdy za pomocą swojego serwisu nie osiągasz pożądanych wyników finansowych, możesz mieć zupełnie inny serwis. Na przykład taki:


niezawodne-staregie-wygrywania-w-sieci

Użyteczność strony, czyli...

Twoja strona internetowa ładuje się błyskawicznie, internauci poruszają się po niej tak łatwo, jakby byli w wyszukiwarce Google. Dodatkowo chcą do niej często wracać i z przyjemnością kupują u Ciebie, gdyż wiedzą, że jesteś godny zaufania. Koszt związany ze stworzeniem serwisu zwrócił się po kilku miesiącach. Teraz już tylko zarabiasz.

Wysoka pozycja, czyli ...

Twoja strona internetowa znajduje się stałe na jednej z 3 pierwszych pozycji w najpopularniejszej wyszukiwarce Google. Osoby odwiedzające Twoją stronę polecają ją innym, w taki sposób dzień w dzień masz więcej wejść. Dodatkowo wykorzystujesz pozycjonowanie organiczne, dlatego za pozycją idzie wysoka konwersja.

Po prostu możesz cieszyć się z faktu, że wysoka pozycja w wyszukiwarkach ma przełożenie na Twoje dochody.


Mam świadomość, że brzmi to jak sen internetowego milionera, jednak takie strony istnieją i co najważniejsze - zarabiają. Dlaczego Twoja strona miałaby być inna?

Jak zbudować dochodowe imperium w Internecie?

Już dziś wiemy, że będzie to idealna inwestycja dla wszystkich, którzy chcą:

 • Dowiedzieć się, jak zdobyć zaufanie internautów, tak aby dokonywali zakupów i robili to systematycznie.
 • Dowiedzieć się, czym są bardziej i mniej wartościowe wejścia na stronę.
 • Poznać dziecinnie proste sposoby na to, aby odwiedzający polecali Twoją stronę innym. Wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach, a przeróżne osoby pracują nad pozycją Twojej strony za darmo.
 • Zdobyć za ułamek wartości wiedzę przetestowaną i przekazaną autorom przez światowych specjalistów od marketingu internetowego. Mało kto z nich jest "informatykiem". To po prostu milionerzy, którzy potrafią zarabiać, wykorzystując technologie internetową.

Czy chcesz się dowiedzieć...
Jak kilka prostych kroków zwiększy obroty
Twojego e-biznesu o 1500-3000 zł miesięcznie?

Możesz zrobić to w prosty sposób, wykorzystując 68 kroków opisanych w książce "Niezawodne strategie wygrywania w sieci". Zobacz, jak zwielokrotnisz zyski, łącząc dwie strategie optymalizacji i pozycjonowania strony.

Załóżmy, że na Twoją stronę internetową lub do Twojego sklepu internetowego wchodzi dziennie 1000 osób. 10 z tych osób kupuje produkt lub usługę o średniej wartości 50 zł. Daje to dziennie 500 zł Twojego przychodu. Miesięcznie byłby to już konkretny obrót na poziomie 15 tys. złotych.

Zgodzisz się ze mną, że jak na mały e-biznes wygląda to bardzo atrakcyjnie?

Gdy umiejętnie i konsekwentnie zastosujesz rady zawarte w "Niezawodnych strategiach wygrywania w sieci", liczba odwiedzających Twój serwis zwiększy się o 1000 osób, a dzięki pozycjonowaniu organicznemu i zwiększeniu użyteczności strony konwersja serwisu wzrośnie o skromne 10%.

Oznaczałoby to, że liczba osób, które po wejściu na Twoją stronę internetową skorzystają z Twojej oferty, zwiększy się dziennie zaledwie o 2 osoby. Miesięcznie dałoby to dokładnie 3000 złotych więcej generowanych przez serwis. W takim przypadku, nawet gdyby ta książka kosztowała 500 złotych, i tak byłaby to prawdopodobnie jedna z Twoich lepszych inwestycji. Oczywiście zwiększenie liczby odwiedzających o 1000 osób jest procesem, który nie trwa jednego dnia i dodatkowo wymaga konsekwencji. Jednak przytoczone liczby zapewniają, że ten wysiłek się opłaci.

Dlaczego warto zainteresować się wersją drukowaną?

Jeżeli chcesz wykorzystać wszystkie 68 kroków prowadzących pośrednio i bezpośrednio do zwiększania zysków w Internecie, warto zdobyć kompletny przewodnik "Niezawodne strategie wygrywania w sieci" w wersji drukowanej. Po prostu warto mieć go pod ręką, poprawiając swoją stronę internetową. Unikniesz wtedy niepotrzebnego przechodzenia z PDF-a do panelu administracyjnego Twojej strony internetowej. Jeżeli interesuje Cię wersja drukowana, przejdź do formularza i zamów ją teraz taniej w opcji przedsprzedaży.

Sekrety światowych marketerów dostępne w Polsce

Żeby zdobyć tę wiedzę, każdy z Czytelników musiałby wydać tysiące dolarów na kursy i seminaria organizowane głównie w Stanach Zjednoczonych. Zresztą przeczytaj, co mówi na ten temat autorka podręcznika:


Na tę wiedzę wydaliśmy kilka tysięcy dolarów...

usprawnij swój serwis internetowyNasze ebooki powstały na kanwie wiedzy o biznesie, webusability i popularności w sieci najbardziej cenionych ekspertów amerykańskich. Na tę wiedzę wydaliśmy kilka tysięcy dolarów, zaadaptowaliśmy na rynek i język polski. Jednocześnie każdy jeden krok sprawdziliśmy "w praktyce", ponieważ sami jesteśmy właścicielami portalu dóbr i usług luksusowych www.top10tastes.com

W tym sensie cena naszych ebooków jest ułamkiem ceny oryginalnych źródeł, naszego 2-letniego doświadczenia w budowaniu i prowadzeniu własnego portalu, 15-letniego doświadczenia w biznesie Pawła Luwau oraz całego 20-letniego doświadczenia w prawie autorskim radcy prawnego Romana Comi.

Nawet najbardziej leniwi oszczędzą do kilkuset złotych miesięcznie.

W przypadku naszych Przewodników Krok po Kroku "jednostką rozliczeniową" nie jest liczba słów ani kwestia edycji (elektroniczna czy papierowa), lecz wartość dla firmy, która te kroki wprowadzi. Często jest tak, że wprowadzenie JEDNEGO kroku z 68, które znajdziesz w naszych publikacjach, pozwala obciąć koszt firmy rzędu kilkuset złotych miesięcznie.

Ważną kwestią jest grupa docelowa przewodników: jest to target biznesowy, a precyzyjniej - właściciele firm, którzy pragną efektywnie, nie tylko efektownie, zaistnieć w sieci, tzn. potraktować Internet jako kolejny ważny kanał pozyskiwania klientów i sprzedaży.

- Emilia Jedamska autorka książek "Usprawnij swój serwis internetowy i zwielokrotnij zyski" oraz "Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki"


 niezawodne-strategie-wygrywania-w-sieci

Wiedza, która zawarta jest w tej książce, to esencja tego, co na temat marketingu internetowego i skutecznego pozycjonowania wiedzą najwięksi światowi guru w tym obszarze. Poniżej możesz przeczytać, czego konkretnie nauczyli się od nich autorzy książek.

 • Jay Abraham - nie trzeba znać się na informatyce, by móc osiągnąć sukces w Internecie. Od Abrahama nauczyliśmy się, że sukces firmy w Internecie pochodzi ze znajomości uniwersalnych praw marketingu. Abraham, nie używając komputera, stał się guru marketingu internetowego.
 • Stephen Pierce - zasada "Please don't touch", czyli jak zautomatyzować serwis internetowy, by uwolnić swój czas.
 • Alexandria Brown - wszystko o kontaktach z klientami via newsletter i email, czyli jak zdobyć i zatrzymać licznych przyjaciół i fanów Twojej firmy.
 • Jakob Nielsen - porady warte miliony dolarów, czyli jak projektować strony internetowe, by korzystanie z nich było intuicyjne i łatwe dla użytkowników.
 • Catherine Seda - jak zdobyć wysoką pozycję w sieci dzięki zoptymalizowanym artykułom eksperckim i blogom.
 • Seth Godin - inspiracja do rozpoczęcia biznesu w sieci. Top10tastes to portal, który prowadzimy wspólnie z Pawłem Luwau, ma swój początek w lekturze "Teraz małe jest wielkie".

Wyobraź sobie, że otrzymujesz skondensowane, podane w przejrzysty sposób ich najpotężniejsze strategie i pomysły, które z sukcesem testują od wielu lat, sprawdzone także na polskim rynku.

Jeśli wdrożysz w życie tę wiedzę, zwiększysz liczbę swoich klientów oraz zyski. Albo zwrócimy Ci pieniądze

Jeżeli dalej nie możesz uwierzyć, że otrzymasz skondensowaną wiedzę wartą tysiące dolarów za tak niewielką kwotę, to po prostu na coś się umówmy. Przejdź do formularza zamówienia i potraktuj tę sytuację, jakbyś wypożyczył książkę.

Daj sobie jakiś czas i sprawdź, co stanie się z ruchem, pozycją oraz konwersją Twojej strony, po tym jak wykorzystasz 68 kroków do osiągnięcia wysokich dochodów z Twoich internetowych projektów. Jeżeli nic się nie stanie, napiszesz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze. Co konkretnie znajdziesz w tej publikacji:

 • Poznasz 3P i 4P, czyli tajemniczą broń amerykańskich specjalistów od marketingu internetowego. Te tajemnicze skróty to wyjątkowo praktyczne kroki do wygrywania z konkurencją w sieci.
 • Znajdziesz dziesiątki błędów, które mogłeś popełnić, tworząc swoją stronę internetową. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile razy czytając tę publikację, powiesz: "Boże, jak mogłem zrobić taką głupotę".
 • Dowiesz się, że sukces wygrywania z konkurencją tkwi w szczegółach. Jeżeli nie wierzysz, porównaj tylko Allegro.pl, Ebay.com i Świstak.pl. Wszystko jest niby podobne. Różnią się tylko szczegółami i... dochodami.
 • Poznasz najbardziej lekceważone oblicza pozycjonowania i budowania serwisów przyjaznych klientowi. Ta publikacja odwróci do góry nogami Twoje myślenie o marketingu internetowym.
 • Poznasz 14 czynności, które bezwzględnie musisz ZAUTOMATYZOWAĆ, aby skutecznie sprzedawać.
 • 6 sprawdzonych sposobów na to, aby klient chciał zarejestrować się w Twoim serwisie.
  Prawdziwe F16  wśród strategii  budowania błyskawicznej listy mailingowej.
 • Odkryjesz sprawdzone 7 kroków do przekształcenia Twojego bloga, strony czy sklepu internetowego w narzędzie przynoszące zyski.

Ostateczna motywacja, czyli ile dla Ciebie warta będzie ta wiedza?

Prawdopodobnie za kilka minut będziesz posiadaczem arsenału strategii i technik, które dadzą Ci wiele satysfakcji przy wprowadzaniu ich w życie. Jeżeli Twoja strona przypominała piękne auto bez silnika w środku, ta publikacja stanie się prawdziwym motorem Twojego sukcesu w Internecie.

Przeczytasz całość maksymalnie w kilka godzin i będziesz mógł zająć się wdrażaniem 68 kroków w życie.


 Obydwie części "NIEZAWODNYCH STRATEGII WYGRYWANIA W SIECI" stanowią spójną całość. Mimo iż możesz zdobyć je z osobna, sugerujemy od razu inwestycję w całość.

Gdy już je zdobędziesz, to prawdopodobnie zaczniesz gruntownie przerabiać swój serwis. W momencie, gdy wprowadzone zmiany przyniosą Ci efekty, będziesz mógł pomóc innym usprawniać ich serwisy i pomożesz osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Być może stanie się to źródłem dodatkowego dochodu, realnie mówiąc, aktualnie taka wiedza nadal jest słabo dostępna w Polsce. Dodatkowo wiedza na temat pozycjonowania organicznego może stać się Twoim asem w rękawie.
Jeżeli zrobisz już to wszystko, to proszę Cię, policz w wolnej chwili, ile dla Ciebie warta jest ta książka? 
Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.03 sekund.

Odsłony: 9132
Unikalne: 994
Dzisiaj: 52
Wczoraj: 465
Online: 18
Najwięcej odwiedzin: 22-02-2024 (477)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

02:20

Niezawodne Strategie Wygrywania W Sieci. Jak zwiększyć zyski, usprawniając swój serwis internetowy?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe