eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Same Marzenia Nie Wystarczą! - Marta Pyrchała
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,90 zł
» Ilość stron: 134
» ISBN: 978-83-7582-800-9
druk
wersja drukowana [?]
31,90 zł
» Ilość stron: 139
» ISBN: 978-83-7582-801-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Publikacja pokazuje praktyczną wiedzę, jak osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Same Marzenia Nie Wystarczą!"Czy zdarza Ci się przechodzić koło punktu sprzedaży kuponów Lotto, zerkać na sumę, jaka jest do zgarnięcia i następnie wyobrażać sobie, co byś sobie za takie pieniądze sprawił? Być może nawet decydujesz się na kupno losu, po czym spędzasz czas na rozmyślaniu o tym, jakby to było fajnie mieć taką kasę? Jeśli tak jest, to obiecaj mi jedno - od dziś masz przestać narzekać na podatki!

- Co to ma wspólnego z podatkami? - pewnie pomyślisz. Już Ci mówię:

Sam, DOBROWOLNIE płacisz podatek od marzeń.

Jak raz na zawsze przestać tylko bujać w obłokach
i naprawdę spełnić swoje marzenia?

Nie wiem, jakie są Twoje marzenia. Nie wiem, czy marzysz o byciu bogatym, o szczęśliwej rodzinie i wielkim domu, czy raczej o podróżowaniu po całym świecie. Nie wiem, czy w ogóle marzysz. Wiem jednak (tak samo jak i Ty), że od samego marzenia i myślenia o swoich marzeniach nikt jeszcze ich nie spełnił!

Czy naiwnie liczysz na cud, czy masz pozytywne nastawienie do spełnienia marzeń?

Wiem, chyba każdy z nas lubi marzyć lub chociaż myśleć o tym, czego się pragnie. Wyobrażać sobie te wszystkie wspaniałe rzeczy, które będzie mieć. Wyobrażać sobie uczucia radości spełnienia, zadowolenia, które poczuje kiedy już osiągnie to o czym od dawna marzy. Chyba nie ma osoby, która nie lubi tego robić. Pamiętaj: Nie ma absolutnie nic złego w marzeniach o dobrobycie.

Ale zastanów się, czy nie jest trochę tak, że wielu ludzi poprzestaje tylko na samym snuciu wspaniałych wizji i rozmyślaniu o nich? Powiem więcej i mam nadzieję, że nie będziesz mieć mi tego za złe.

Czy Ty też bujasz tylko w obłokach?

Powiem szczerze. Osobiście uważam, że nie ma w tym nic złego. Myślenie o swoich marzeniach i wyobrażanie sobie, jak będzie wspaniale, gdy się je osiągnie, to nic złego, bo daje Ci motywację do ich osiągania.

Problem pojawia się wtedy, gdy jedyne, na czym się skupiasz, to myślenie o marzeniach, zamiast ich realizowanie. Problem pojawia się, gdy drobne sprawy dnia codziennego nie tylko tarasują Twoją drogę do spełnienia marzeń, ale nawet odwracają Cię od niej.

Nie wiem, czy też tak czasami masz, ale czasami wydaje się nam, żeśmy utknęli w pewnej matni i nie mogli się z niej wydostać.

To trochę tak, jak gdyby idąc piękną polaną, widząc cel swojej wędrówki, nagle wpaść w dół głęboki na 3 metry. Z tego dołu zupełnie nic nie widać i trzeba się z niego wydostać, aby kontynuować drogę do celu. Ale zamiast tego, zostajesz w dole i marzysz tylko o celu.

Przyznasz chyba, że samo myślenie nie wydobędzie Cię z dołka i nie sprawi, że wrócisz na drogę do spełnienia swoich marzeń? Trzeba najpierw jakoś wygrzebać się z dołka.

Jest tylko jedno bardzo, ale to bardzo ważne "ALE"

To nie jest tak, że wystarczy przestać marzyć i wziąć się do działania. To nie jest tak, że niezależne od SPOSOBU, w jaki zaczniesz spełniać swoje marzenia, to one się w końcu spełnią.

Niestety wciąż tysiące ludzi na całym świecie, mimo walki o swoje marzenia i mimo ciężkiej pracy, ponosi porażkę. Założę się, że nie chcesz być jedną z tych osób, które, mimo włożonego wysiłku, nic nie osiągają, prawda?

Co zrobić, aby Twoje marzenia wreszcie się spełniły,
a nie zaowocowały porażką?

Zaskoczę Cię, ale pierwszy i prawdopodobnie jeden z najważniejszych kroków, które musisz wykonać, aby spełnić swoje marzenia, masz już za sobą. Ktoś powinien poklepać Cię po ramieniu, ponieważ jakieś 95% naszej populacji nigdy nie wykona tego kroku i nigdy nie wyjdzie poza ramę "wyobrażania sobie swoich marzeń", Ty masz to już za sobą.

Teraz czas na dalsze kroki. I te właśnie kroki, które pozwolą Ci przejść całą drogę od marzenia do jego spełnienia, znajdziesz w publikacji "Same marzenia nie wystarczą".


Ta książka jest wyjątkowa z tego powodu, że nie tylko przekazuje praktyczną wiedzę, jak osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia. Ta publikacja idzie dużo dalej, ponieważ całą wiedzę układa w swoisty program realizacji Twoich celów. Jest to instruktaż, który można by nazwać "Spełnianie marzeń krok po kroku".


Oto, czego jeszcze się dowiesz z tej publikacji:

Marzenia 7 Zasad osiągania celów, do których stosują się ludzie czynu. Chcesz spełnić swoje marzenia, a nie tylko je sobie wyobrażać? Zacznij stosować te zasady.

Marzenia Dlaczego niektórzy ludzie mają cechy charakteru, które skazują ich na ponoszenie porażek i co możesz zrobić, jeśli odkryjesz u siebie te cechy?

Marzenia Proste sposoby na to, aby zmotywować się do działania i wreszcie ruszyć z miejsca do osiągnięcia sukcesu.

Marzenia Sekrety zarządzania czasem najbardziej produktywnych ludzi. Jeśli wciąż brakuje Ci czasu nie tylko na pracę, ale i na odpoczynek, to koniecznie dowiedz się, jak wyglądają dni ludzi dobrze zorganizowanych.

Marzenia Co zrobić, aby konsekwentnie realizować wyznaczone sobie zadania i nie demotywować się oraz nie tracić ochoty na działanie?


Od autorki:

Moja książka przyda się każdej osobie, która chce spełnić swoje marzenie lub zrealizować inny, ważny dla siebie plan. Rady w niej zawarte są uniwersalne i będą działały dla każdej osoby, która się do nich zastosuje. Specjalnie uwzględniłam w niej różne typy i charaktery ludzkie oraz ich specyficzne potrzeby, aby każdy mógł znaleźć w niej dokładnie tę wiedzę, jaka jest potrzebna.

Książkę pisałam w taki sposób, aby nie tylko dostarczała potrzebnej wiedzy, ale również uczyła, co zrobić i jak wykorzystać poznaną wiedzę. Jest tu bardzo duża liczba ćwiczeń, które mają stymulować Twój rozwój, aby Twoja przygoda nie skończyła się tylko na przeczytaniu książki i odstawieniu jej na półkę.

- autorka, Marta Pyrchała


  • W jaki sposób wykorzystywać swoje emocje (lęk, stres, radość), aby nie przyczyniały się do naszej porażki, ale dodawały energii do działania?
  • W jaki sposób regenerować energię i siły zużyte na spełnianie swoich marzeń?
    Dowiedz się, jak przywracać w sobie motywację do działania.
  • Czego nigdy nie robić, jeśli nie chcesz odnosić porażki za porażką, aż w końcu całkiem zabraknie Ci energii i chęci do działania? Dowiedz się, jakie działanie wręcz sabotuje osiąganie sukcesu.
  • Jak traktować swoje marzenia w sposób, który nie tylko pozwoli na ich spełnienie, ale również przyspieszy ich realizację? Zdziwisz się, jak wiele zależy od tego, w jaki sposób traktujesz swoje marzenia.
  • 5 zasad zarządzania czasem stosowanych przez ludzi sukcesu.
    Poznaj zasady, których stosowanie pozwoli Ci zrobić i osiągnąć więcej w krótszym czasie.
 

Co by było, gdyby ta wiedza dotarła do Ciebie pięć lat temu?

No właśnie co by było? Czy Twoje marzenia byłyby już spełnione?

Stoisz teraz przed ważnym wyborem. Na pewno zdajesz sobie już sprawę z tego, że samo marzenie i wyobrażanie sobie sukcesu nic Ci nie da. Niestety nie ma magicznej siły, która niczym dżin z butelki zacznie spełniać Twoje zachcianki (chociaż chcielibyśmy, żeby taka była). Owszem, samo marzenie jest przyjemne, ale nie prowadzi Cię do spełnienia celu.

Śmigaj przez życie i spełniaj swoje marzenia

Spełnione marzeniaTo, co naprawdę pozwoli Ci osiągnąć sukces i zrealizować swoje cele, to konkretne i sprawdzone w praktyce zasady i wiedza, które pozwalają osiągnąć swój cel. Bez teoretycznego bełkotu i "pobożnych" życzeń, które niby mają działać i przynosić rezultaty.

Taka wiedza stoi właśnie prze Tobą otworem w publikacji: "Same marzenia nie wystarczą". Zacznij działać teraz, nie odkładaj tego na później, bo oboje dobrze wiemy, że to, co odkładamy na później, przeważnie zostaje całkowicie zapomniane.

Pamiętaj o tym, abyś za kilka lat nie wkurzał się na siebie i nie mówił: szkoda, że wcześniej do mnie to nie dotarło. Moje życie wyglądałoby teraz zupełnie inaczej.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.06 sekund.

Odsłony: 3394
Unikalne: 666
Dzisiaj: 233
Wczoraj: 433
Online: 2
Najwięcej odwiedzin: 24-04-2024 (433)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2024 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

15:26

Same Marzenia Nie Wystarczą!. Jak raz na zawsze przestać tylko bujać w obłokach i naprawdę spełnić swoje marzenia?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe