eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Zostań Kopernikiem! - Halina Gumowska
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 82
» ISBN: 978-83-7582-745-3
druk
wersja drukowana [?]
29,90 zł
» Ilość stron: 105
» ISBN: 978-83-7582-746-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak uwolnić potencjał i "umysł sukcesu", który już jest w Tobie
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Zostań Kopernikiem!"Nie każdy musi wywoływać rewolucję taką jak Kopernik, ale każdy może osiągnąć szczyty możliwości swojego umysłu, tak samo jak zrobił to Kopernik...

Jak uwolnić potencjał i "umysł sukcesu",
który już jest w Tobie?

Jak sądzisz? W jak dużej mierze Twój umysł jest odpowiedzialny za osiągniecie sukcesu i zrealizowanie swoich celów?

Czy to nie w umyśle rodzą się genialne pomysły i wspaniałe idee?

Czy to nie dzięki umysłowi wpadamy na rozwiązania problemów albo wymyślamy coś kreatywnego?

Chyba przyznasz, że umysł i to, co człowiek ma "pod sufitem", jest jednym z najważniejszych, o ile nie najważniejszym, czynnikiem sukcesu?

Czy Twój umysł ogranicza Twój sukces?

Podobno większość ludzi wykorzystuje zaledwie 10% potencjału swojego umysłu. Przyjmijmy, że my (Ty i ja) również wykorzystujemy około 10% swoich zasobów.

A teraz pomyśl. Skoro do tej pory osiągnąłeś to, co masz, wykorzystując tylko 10% zasobów swojego umysłu, to co się stanie, jeśli zaczniesz wykorzystywać 15%, 25%, 50% albo i więcej?
Co się zacznie dziać w Twoim życiu - dzięki takiemu "zwiększeniu obrotów" Twojego umysłu?

 • O ile więcej będziesz miał nowych i trafionych pomysłów?
 • O ile szybciej zaczniesz rozwiązywać problemy i kłopoty, które spotykasz na drodze?
 • O ile więcej będziesz mógł się nauczyć i zwiększyć swoją szansę na sukces?

Nie wiem, czy np. dwukrotne zwiększenie Twojego potencjału pozwoli Ci dwa razy więcej zarabiać, trzy razy szybciej rozwiązywać problemy, czy podejmować tylko trafne decyzje. Wiem jednak, że to w głównej mierze od tego, co masz w głowie, zależy Twój sukces i to, jak szybko go osiągniesz.

Wielu ludzi sukcesu nie miało ani wykształcenia, ani znajomości, ani pieniędzy, a mimo wszystko osiągnęli szczyty, bo ich umysł potrafił pracować na najwyższych obrotach. Wymyślali i wdrażali w życie pomysły, o których inni nawet by nie pomyśleli. Potrafili wykorzystywać ukryty potencjał swojego umysłu. Urodzili się ze zdolnością wykorzystania całego swojego potencjału i dzięki temu wznieśli się na szczyt.

Czy wykorzystujesz cały swój potencjał,
czy może coś jeszcze zostało?

Podobno większość ludzi nie wykorzystuje więcej niż 10% zasobów swojego umysłu. Nie wiem, czy dotyczy to również Ciebie, bo na pewno jest tak, że niektórzy ludzie wykorzystują więcej swojego potencjału, a inni mniej. Pewny natomiast jestem tego, że możesz zwiększyć swój potencjał dzięki odpowiednim technikom i treningowi.

Każdy wie, że generatorem największych idei i najlepszych pomysłów jest umysł. To od niego wszystko się zaczyna. On działa, kiedy coś kojarzymy, kiedy myślimy nad czymś albo kiedy uda nam się wybrać właściwe rozwiązanie problemu. Jeśli potrafisz zwiększyć siłę swojego umysłu, automatycznie zwiększa się również Twój życiowy potencjał i to, co osiągasz, bo Twój umysł jest w główniej mierze za to odpowiedzialny.

Poznając swój umysł, nie tylko lepiej poznajesz siebie, ale również uwalniasz swój ukryty potencjał, który do tej pory nie był wykorzystywany i się po prostu marnował.

Z zawodu i wykształcenia jestem pedagogiem, posiadającym uprawnienia do prowadzenia szkoleń rozwoju osobistego. Jestem także autorką kilku programów psychoedukacyjnych, adresowanych do rożnych środowisk i grup zawodowych, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży uczącej się oraz ich nauczycieli.

Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń dotyczących psychomotywacji, kreatywności, usprawniania pamięci, redukcji stresu i autoprezentacji, w których uczestnicy poznają:
- funkcjonowanie ludzkiego mózgu,
- metody świadomego sterowania wyobraźnią,
- techniki uaktywnienia różnych aspektów własnej osobowości i kreatywnego rozwiązywania codziennych problemów.

Doświadczenie, które zdobyłam przez te wszystkie lata, pozwoliło mi m.in. napisać książkę, "
Odnaleźć siebie" (dostępna w sieci Empik oraz księgarniach internetowych). Jej forma jest nieco przewrotna, bo wspólnie z Czytelnikiem tworzymy bajkę, która staje się rzeczywistością. I w tej
nowej rzeczywistości odnajdujemy w sobie wiele możliwości i talentów

Halina Gumowska


Nie każdy z nas posiada naturalną zdolności do wykorzystania całego
(100%) swojego potencjału. Dlaczego by więc tego nie zmienić i nie skorzystać ze sprawdzonych sposobów uwalniania możliwości swojego umysłu i zwiększania jego możliwości? Nic na tym nie stracisz, a możesz tylko zyskać - i to w sposób, o którym Ci się nawet nie śniło. Dzięki szeregowi prostych i krótkich ćwiczeń możesz wytrenować swój umysł, aby szybciej myślał, był bardziej kreatywny. Zresztą sam zobacz, czego jeszcze się dowiesz z książki "Zostań Kopernikiem":

 • Relaksacja ciała i umysłu. Poznaj skuteczne metody, dzięki którym poczujesz błogi spokój, rozluźnienie i pozbędziesz się stresu w każdej sytuacji.
 • Ćwiczenia, które pozwolą Ci zwiększyć potencjał Twojego umysłu. Siedząc wygodnie w fotelu, możesz zwiększyć potencjał swojego umysłu i nie musisz wydawać na to nawet złotówki.
 • Jak pokonać ograniczające Cię przekonania, czyli co robić, aby zerwać łańcuchy krępujące Twój rozwój? Wielu z nas nie osiąga sukcesów dlatego, że jesteśmy ograniczani przez zewnętrzne czynniki i fałszywe przekonania. Dowiedz się, jak je pokonać.
 • Uwolnij swój umysł. Jeśli czujesz, że nie osiągnąłeś jeszcze wszystkiego, na co Cię stać, to dobrze trafiłeś. Już niedługo dowiesz się, co robić, aby wykorzystać w pełni potencjał Twojego umysłu i dzięki niemu przybliżyć się do sukcesu, którego chcesz.
 • Otwórz skrzynię kreatywności swojego umysłu. W każdym z nas drzemie ogromny potencjał kreatywności, trzeba go tylko odkryć i uwolnić, aby ciekawe pomysły zaczęły się wysypywać jak z rękawa.
 • Jak wykorzystywać ukryte możliwości umysłu? Większość ludzi nie wykorzystuje nawet większej części swojego umysłu. Ty, dzięki tej wiedzy, możesz zacząć z nich korzystać już teraz.
 • Czynności, które możesz wykonywać, aby Twój umysł pracował sprawniej. Poznaj ćwiczenia, które usprawnią pracę Twojego umysłu i zmienią go w super wydajną maszynę.
 • Jak pozbyć się stresu w nerwowych sytuacjach, gdzie normalnie trzęsą Ci się ręce i zatyka Cię ze strachu? Poznaj ćwiczenia, które pozwolą Ci "na sucho" pokonać stres i lęk, który pojawia się w różnych sytuacjach (nowe środowisko, problemy).
 • Ćwiczenia oddechowe, które dodadzą Ci energii i zwiększą siły witalne, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej działać i osiągać dużo więcej w  tym samym czasie.

O książce od Autorki

Trening, który właśnie Ci proponuję, prowadzę już od 10 lat w wielu środowiskach zawodowych i społecznych. Uczestniczą w nim różni ludzie. Jedni po to, by uaktywnić swój potencjał twórczy i
efektywniej wykorzystać swój umysł, inni, by mieć zadowolenie z życia i swoich w nim osiągnięć.

Dzięki tej wiedzy wielu ludzi odnalazło własną drogę w pokonaniu nieśmiałości lub efektywnym przyswajaniu wiedzy oraz zdobyciu pewności siebie. Ich sukcesy skłoniły mnie do napisania tej książki. Wiem, że informacja zawarta w e-booku znacznie szybciej dotrze do tych, którzy już idą drogą rozwoju osobistego, jak i do tych stawiających na niej pierwsze kroki.

Halina Gumowska

 • Co wyróżnia człowieka, któremu udało się odnieść znaczący sukces, od rzeszy tych, którzy bezskutecznie walczą o awans, grubszy portfel, spełnienie się w związku, urzeczywistnienie marzeń?
 • Jak pokonać nieśmiałość i wreszcie zmienić się w osobę towarzyską, pozbawioną lęku przed kontaktami z nowymi ludźmi?
 • Jak wykorzystać twórczą wizualizację do zwiększenia potencjału swojego umysłu? Poznaj proste ćwiczenia, które możesz zrobić w zaciszu swojego domu, a które obudzą w Tobie pokłady kreatywności.
 • 6 ćwiczeń relaksacyjnych, które pozwalą Ci zapomnieć o stresie i wprowadzą na nowo do Twojego umysłu spokój i poczucie odprężenia. Pozwól sobie na relaks, dzięki któremu nie tylko polepszy się jakość i komfort Twojego życia, ale również Twój umysł będzie lepiej pracował.
 • Jak ulepszyć pracę swojego umysłu tak, aby działał szybciej skuteczniej i żebyś potrafił wpadać na pomysły?
 • W jaki sposób kolory i otaczający nas świat wpływają na to, jak się czujemy i jak działa nasz umysł? To zadziwiające, ale kolory wokół nas rzeczywiście potrafią wpłynąć na nasz umysł. Dowiedz się, jak to możesz wykorzystać.
 • W jaki sposób uaktywnić różne ukryte aspekty Twojej osobowości, które pomogą Ci odnieść sukces i sprawią, że będziesz miał większy potencjał, niż dotychczas?


To, czego dowiesz się z książki "Zostań Kopernikiem" będzie dla Ciebie tym samym, czym są nowe podzespoły dla starego komputera. Poznając te techniki i stosując tę wiedzę, dosłownie ulepszysz komputer, który masz w swojej głowie na nowy, szybszy i bardziej wydajny model.

Działaj teraz. Od dziś zacznij wykorzystywać w większym stopniu potencjał swojego umysłu i osiągnij dzięki temu rzeczy, o których dotąd tylko marzyłeś.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.05 sekund.

Odsłony: 6939
Unikalne: 1212
Dzisiaj: 21
Wczoraj: 580
Online: 3
Najwięcej odwiedzin: 30-11-2023 (611)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2023 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

02:06

Zostań Kopernikiem!. Jak uwolnić potencjał i "umysł sukcesu", który już jest w Tobie?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe