eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Sztuka Skutecznego życia - Piotr Adamczyk
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 64
» ISBN: 978-83-7582-631-9
druk
wersja drukowana [?]
34,90 zł
» Ilość stron: 237
» ISBN: 978-83-7582-632-6

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak robić więcej, poświęcając na to mniej czasu i osiągać swoje cele w najszybszy możliwy sposób? (nawet jeśli teraz nie wiesz, czego chcesz od życia)
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Sztuka Skutecznego życia"


Sposoby, metody, narzędzia, gotowe schematy. Krótko mówiąc, konkretny przepis, jak być skutecznym w życiu i szybciej osiągać swoje cele.

Jak robić więcej, poświęcając na to mniej czasu i osiągać swoje cele w najszybszy możliwy sposób?
(nawet jeśli teraz nie wiesz, czego chcesz od życia)

Wyobraź sobie osobę, która wykonuje dwa razy tyle pracy w czasie dwukrotnie mniejszym niż inni (200% normy w tym samym czasie). Pomyśl, jak by to było, gdyby w ciągu trzech dni, zrobić pracę, którą masz do zrobienia przez cały tydzień. Ile więcej czasu miałbyś dla siebie? Ile więcej mógłbyś zrobić?

To naprawdę jest możliwe, a Ty już niedługo dowiesz się, jak to robić codziennie. Jednak najpierw przeczytaj poniższe pytania i historyjki, bo ten poradnik może nie być konkretnie dla Ciebie:

 • Czy jesteś cały czas zajęty i wiecznie brakuje Ci czasu, a mimo to czujesz, że nie posuwasz się naprzód i nie idziesz w stronę osiągnięcia swoich celów?
 • Czy chciałbyś robić więcej i jednocześnie poświęcać na to mniej czasu?
 • Czy masz w życiu zbyt dużo rzeczy do zrobienia "na teraz, natychmiast", które miotają Tobą i zmuszają do robienia kilku rzeczy naraz, co jest nieskuteczne?
 • Czy wytyczałeś już sobie kiedyś cele i miałeś ogrom motywacji do działania, tylko po to, żeby po kilku dniach się wypalić?
 • Czy nie wiesz tak do końca, czego w ogóle chcesz od życia i jakie są Twoje cele?
 • Czy często stajesz przed wyborem: albo praca i kariera, albo wypoczynek i rodzina, bo tych dwóch rzeczy nie da się pogodzić?
 • Czy czujesz się wypalony i zmęczony ciągłym stresem i przepracowaniem?
 • Czy czujesz się przytłoczony lub odczuwasz niepokój z powodu całej listy zaległych rzeczy do zrobienia i zbliżających się terminów?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś z pytań TAK, to czytaj dalej...

Agnieszka 28 lat - młoda matka, która próbuje pogodzić życie zawodowe z wychowywaniem dziecka. Wiecznie cierpi na BRAK CZASU. Nie skupia się na czymś konkretnym, tylko próbuje różnych rzeczy naraz, i każdą sprawę tylko "popycha" odrobinę do przodu. Agnieszka wie, gdzie jest problem, ale nie potrafi go rozwiązać. W pracy czasami jest tak zawalona rzeczami do zrobienia, że nie zdąży wypić kawy na drugie śniadanie albo musi zostawać po godzinach, przez co mniej widzi się z dzieckiem.

Andrzej 47 lat
- właściciel dobrze prosperującej firmy, która daje mu duże dochody... jednak zabiera resztę życia. Wciąż brakuje mu na wszystko czasu, wciąż jest gdzieś spóźniony i przytłacza go to, co jeszcze trzeba zrobić. Ciągle pojawiają się problemy i nowe "wyzwania", które zabierają czas i powodują masę nerwów, na czym cierpi jego stan zdrowia i rodzina.

Tomek 25 lat - skończył studia i pracuje, jednak tak naprawdę co innego chce robić w życiu. Ma pewien pomysł, ale nie wie, jak się za niego zabrać i jak zrealizować swój cel, żeby go osiągnąć i nie ponieść porażki. Zamiast realizować swoje marzenia siedzi w niesatysfakcjonującej go pracy i nie przybliża się do celu.


 

Czy na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś "TAK" albo identyfikujesz się chociaż trochę z opisywanymi bohaterami?

Jeśli tak, to proszę, uważnie przeczytaj poniższy tekst:

Głównym powodem takich sytuacji (jak opisane wcześniej) w życiu wielu ludzi jest to, że nie potrafią oni właściwie zarządzać swoim czasem oraz to, że są wręcz "bombardowani" czynnościami, których nie powinni robić i które są im niepotrzebne.

Wciąż są czymś zajęci, "zarobieni po uszy" i nigdy nie mają na nic czasu. Ich działanie przypomina trochę bardzo szybki bieg... w miejscu. Dużo się męczysz, ale nie przesuwasz nawet o 5 cm do przodu.

Samo bycie ciągle zajętym nic nie daje, ponieważ wypełnia tylko Twój czas wieloma nieproduktywnymi czynnościami. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bycie skupionym i robienie.

"Właściwych czynności, które doprowadzą Cię do osiągnięcia sukcesu najszybszą z możliwych dróg"

Widzisz, nie potrzebujesz do tego pięciu specjalnych szkoleń za 3000 złotych każde. Nie potrzebujesz do tego przeczytania 20 książek, w których powtarza się to samo. Wszystko, czego potrzebujesz to konkretne sposoby, metody i system zarządzania swoim czasem i robienia tylko tego, co doprowadzi Cię do sukcesu.

Ja przerobiłem masę książek, przesłuchałem kilkanaście nagrań i wykładów o zarządzaniu swoim czasem. Zauważyłem, że wiele z tych myśli i schematów powtarza się w poszczególnych książkach.

Dlatego też postanowiłem to wszystko zebrać i wyciągnąć tylko to, co jest najbardziej przydatne i naprawdę sprawdza się w życiu. Postanowiłem zrobić z tego praktyczny i "ludzki" system osiągania celów i bycia bardziej skutecznym w życiu, który można stosować codziennie.

Pozwól, że wyjaśnię Ci szybko, o co mi chodzi. Przez ostatnie kilka lat sposób, w jaki zarządzam swoim czasem, przeszedł prawdziwą rewolucję. Jeszcze kilka lat temu nie miałem pojęcia, co tak naprawdę chcę robić ani jak osiągnąć to możliwie szybko. Dodatkowo jak wielu ludzi:

"Nie chciałem robić czegoś, na co poświęcę dużo sił, a co nie przyniesie mi oczekiwanych rezultatów"

W końcu zrozumiałem, co chcę robić w życiu, jednak nie potrafiłem się do tego właściwie zabrać. Pisząc, że nie potrafiłem się do tego zabrać, mam na myśli sytuację, kiedy człowiek ma marzenia i wie, czego chce od życia, ale nie ma zielonego pojęcia, co trzeba w tym celu zrobić, nawet od czego zacząć. Jak się okazało później, ja miałem tylko mgliste pojęcie, czego chcę.

Ostatecznie zmusiłem się do działania. Zacząłem ciężko pracować, jednak ta praca nie była skuteczna. Była ona raczej ciężka niż mądra. Mimo że spędzałem wiele godzin w pracy, to tak naprawdę zrobione miałem bardzo mało.

W końcu postanowiłem to zmienić, zacząłem uczyć się o skuteczności działania, zacząłem szukać materiałów dotyczących zarządzania czasem i dzięki wielu godzinom nauki, prób i błędów wreszcie zacząłem skutecznie działać.

Towarzyszyło temu wiele wzlotów i upadków. Jednak ostatecznie mogę śmiało powiedzieć, że wydobyłem się ze średniego poziomu skuteczności, w którym żyje większość osób i teraz działam na wyższym poziomie, który pozwala mi...

Robić więcej w mniejszej ilości czasu, a co najważniejsze kieruje w stronę osiągnięcia swojego celu.

Jeśli chcesz robić więcej w mniejszej ilości czasu, być bardziej produktywnym i pozbyć się ciągłego stresu i niepokoju związanego z nadmiarem pracy, oto sposób, aby osiągnąć to wszystko w mniej niż trzy dni.

"Sztuka skutecznego życia"

Czego dowiesz się z tego poradnika?

 • Jak zorganizować sobie pracę i każdy dzień, aby zrobić dużo więcej w mniejszej ilości czasu?
 • Jak wytrwać w wyznaczonym sobie celu i nie załamywać się z byle powodu?
 • Co zrobić, aby osiągnąć swój cel?
 • Jak być konsekwentnym i skutecznym w dążeniu do celu?
 • Jak popełnić najmniej błędów, które opóźniają drogę do sukcesu?
 • Jak organizować swój czas, aby osiągnąć swoje cele szybciej i mieć więcej wolnego na przyjemności?
 • Jak nie marnować swojego czasu?
 • Jak nie stracić energii i motywacji w wyznaczonym celu?

Wiedzę, którą zaraz poznasz, możesz łatwo wykorzystać w swoim życiu. Jest ona sprawdzona w praktyce przez ludzi, którzy również kiedyś byli zawaleni pracą, która była mało skuteczna, a przez to nie mieli czasu na nic.

Teraz ci sami ludzie...

Idą najszybszą i najkrótszą drogą do swojego celu, a czas, który mają, poświęcają tylko na to, co produktywne, dzięki czemu mają więcej wolnego dla siebie.

Po przeczytaniu tej książki będziesz wiedział:

 • Jak działać, aby w mniejszej ilości czasu robić więcej i zwiększyć swoją produktywność nawet o kilkaset procent? Dowiedz się, jak robić dwa albo i nawet trzy razy więcej niż dotąd, bez poświęcania na to dodatkowego czasu.
 • Dokładnie co robić w ciągu dnia i jak krok po kroku działać, aby osiągnąć sukces. Aby osiągnąć swój cel najszybciej jak się da, musisz wiedzieć, co dokładnie robić każdego dnia. Dzięki temu poradnikowi, będziesz mógł określić i w łatwy sposób to zrobić.
 • Jak skrócić swoją drogę do sukcesu? Po co iść naokoło do celu, skoro można iść prostą drogą, która jest najszybsza? Już niedługo dowiesz się, jak znaleźć najkrótszą drogę do osiągnięcia swojego celu i trzymać się jej do samej mety.
 • Jak odróżnić działanie, które prowadzi Cię do osiągnięcia celu, od takiego, które będzie tylko stratą czasu i co robić, aby codziennie dokonywać tylko dobrych wyborów i nie marnować energii na to, co niepotrzebne?
 • Jakie są etapy wyznaczania celu oraz jak je przejść krok po kroku, aby wyznaczyć coś, czego naprawdę chcesz?
 • Jak nie dać się odciągnąć od wyznaczonego celu oraz jak unikać tego, co przeszkadza w osiąganiu marzeń? Dowiedz się, jak pozbyć się wszystkiego, co Ci przeszkadza w realizacji Twoich marzeń.
 • Jak w praktyce zastosować słynną zasadę Pareto (82/20)? To naprawdę działa, a ja pokażę Ci, jak krok po kroku wykorzystać tę zasadę.
 • Jak uniknąć drogi do celu naokoło, którą wybiera większość ludzi? Dowiedz się, jak nie popełnić tych typowych błędów, które robi większość ludzi realizujących swoje cele.
 • Jak wyznaczyć sobie cel, którego naprawdę pragniesz i którego osiągnięcie da Ci satysfakcję i radość? Zanim zaczniesz działać, dowiedz się, czego chcesz naprawdę, bo po co robić coś, co nie będzie dla Ciebie ostatecznie korzystne?
 • Jak planować i zacząć działać, aby odnieść sukces? Bez spełnienia tych kilku najważniejszych zasad nic nie da Ci nawet ciężka praca.
Ile warta jest dla Ciebie ta wiedza?

Jeśli jesteś teraz na etapie swojego życia, gdzie zmagasz się z dnia na dzień z nawałem pracy, której nie potrafisz zrobić, to jak bardzo wartościowe byłoby dla Ciebie, gdybyś nagle zaczął ze wszystkim się wyrabiać?

Ile będzie dla Ciebie warte wyznaczenie i osiągnięcie celu, w najkrótszym możliwym czasie, który da Ci radość i satysfakcję z życia? Ile jest dla Ciebie warte dodatkowe wolne kilkanaście godzin w tygodniu, które będziesz mógł spędzić na robieniu tego, co Ci się podoba?

Tak więc nie ma na co czekać. Jeśli chcesz skutecznie działać, to właśnie teraz nadarza Ci się do tego dobra okazja. Nie przepuść jej.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.14 sekund.

Odsłony: 2559
Unikalne: 374
Dzisiaj: 374
Wczoraj: 0
Online: 12
Najwięcej odwiedzin: 15-08-2022 (374)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2022 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

23:17

Sztuka Skutecznego życia. Jak osiągnąć w życiu maksimum zadowolenia, zrealizować swoje cele i każdego dnia zwiększać skuteczność swoich działań?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe