eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
złote myśli

Sekrety Kreatywnego Myślenia - Andrzej Bubrowiecki
pdf
wersja elektroniczna [?]
21,70 zł
» Ilość stron: 97
» ISBN: 978-83-7582-282-3
druk
wersja drukowana [?]
31,70 zł
» Ilość stron: 96
» ISBN: 978-83-7582-283-0

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak rozbudzić swoją kreatywność i zacząć tworzyć naprawdę genialne pomysły
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Sekrety Kreatywnego Myślenia"


Jak rozbudzić swoją kreatywność i tworzyć genialne pomysły?

"Nie używając tak nieskończenie wspaniałego skarbu jak kreatywność - czy to z powodu nieświadomości istnienia, czy też ze względu na jej celowe unicestwienie - człowiek nie tylko ponosi stratę. Dokonuje także zdrady samego siebie."

- Masatoshi Yoshimura

Czy już uświadomiłeś sobie, że przyszłość należy do ludzi kreatywnie myślących i działających?

Zapewne nieraz podziwiałeś wielkich odkrywców i wynalazców, zastanawiając się, co takiego mają w sobie, że w ich głowach rodzą się tak niezwykłe pomysły. Ciekawy jestem, jak wielu znasz ludzi w swoim otoczeniu, którzy z łatwością rozwiązują życiowe problemy, a w pracy i towarzystwie błyszczą oryginalnymi pomysłami, na które Ty nigdy byś nie wpadł.

Wyobraź sobie, jak by to było wspaniale, gdybyś miał pod ręką konkretne narzędzia do rozwiązywania problemów i jak byś się czuł, wiedząc, że Twój umysł jest zawsze gotowy do generowania najlepszych pomysłów, które wzbudzają zachwyt wśród innych.

9 powodów, dla których powinieneś przeczytać ten poradnik:

  • Poznasz sekrety wielkich wynalazców.
  • Będziesz mógł wykonać wiele ćwiczeń poprawiających jakość Twojego myślenia - stanie się ono bardziej twórcze oraz oryginalne.
  • Nauczysz się wykorzystywać w życiu sprawdzone strategie i techniki rozwiązywania problemów.
  • Dowiesz się, dlaczego i Ty możesz zostać wynalazcą i odkrywcą.
  • Rozwiniesz różne rodzaje inteligencji.
  • Przestaniesz narzekać na brak pomysłów.
  • Wzmocnisz swoją twórczą motywację.
  • Przestaniesz myśleć, że kreatywne myślenie i twórcze działanie to domena wybrańców.
  • Poznasz ćwiczenia ruchowe i muzykę, które aktywują Twój mózg.

Chcę Cię przekonać, że Twój mózg jest twórczy, tak jak mózg Leonarda da Vinci, Alberta Einsteina czy Thomasa Edisona. Czytając tego ebooka i wykonując kolejne ćwiczenia, przekonasz się, jakie ogromne możliwości tkwią w Twoim umyśle, jak możesz je skutecznie rozwijać i dzięki nim poprawić znacznie jakość swojego życia.

"Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa."

Mary Lou Cook

Kilka słów na temat autora...

Andrzej BubrowieckiANDRZEJ BUBROWIECKI jest absolwentem Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 2000 roku - certyfikowany trener, specjalista w zakresie rozwoju osobistego, skutecznych metod uczenia się, mowy ciała, strategii osiągania sukcesu, rozwoju możliwości poznawczych ludzkiego mózgu, twórczego myślenia oraz komunikacji perswazyjnej. Ponadto Andrzej Bubrowiecki jest trenerem Akademii Nauki (www.akn.pl).

Posiada bogate doświadczenie praktyczne i wiedzę, które wykorzystuje z powodzeniem na prowadzonych przez siebie szkoleniach, treningach, kursach i seminariach. Prowadzi treningi: pamięci, kreatywnego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów, komunikacji perswazyjnej w biznesie, strategii osiągania sukcesów, zarządzania stresem oraz kursy szybkiego czytania.


"Kreatywności nie można ograniczyć do wiedzy; opiera się przede wszystkim na doświadczeniu. Autor e-booka Sekrety kreatywnego myślenia doskonale to czuje. Jego publikacja składa się w 80% z ćwiczeń. I to jest główny atut książki.

Zaproponowane zadania stanowią podsumowanie rozdziałów i dotykają różnych wymiarów rozbudzania kreatywności. Są niezwykle przemyślane i mogą stanowić indywidualny trening dla każdego czytelnika. Autor w naturalny sposób prowadzi nas przez sekrety kreatywnego myślenia.

Czytając e-booka, poddajemy się kolejnym sugestiom i w niewymuszony, naturalny sposób wykonujemy zaproponowane ćwiczenia. Robimy je z lekkością i radością; z zaciekawieniem czekamy na kolejne -- nieraz zaskakują nas swoją oryginalnością, czasem prostotą, a niekiedy dotykają bardzo głębokich pokładów emocjonalnych, intelektualnych i duchowych.

Na uwagę zasługuje też to, że niektóre z ćwiczeń są opatrzone informacją, ile czasu potrzeba na ich wykonanie. Część z nich można zrobić w 10 minut, inne wymagają nawet godziny. Jest to bardzo użyteczne, ponieważ pozwala zaplanować wykonanie ćwiczenia.

Cieszy również fakt, że autor zadbał o ćwiczenia fizyczne (gimnastyka mózgu, żonglowanie, tai chi, oddychanie), które usprawniają naszą wyobraźnię i wpływają na kreatywność."

 

Jagoda Wąsowska - trenerka, specjalistka w zakresie kreatywnego myślenia, nowoczesnych metod uczenia się i komunikacji interpersonalnej; coach, Mistrz Praktyk NLP. Ponadto Jagoda Wąsowska jest trenerką Akademii Nauki.

  


Warto więc już teraz zamówić tę niezwykłą publikację i zacząć wykorzystywać wskazówki w niej zawarte.


 Zrób to koniecznie teraz! Inaczej okazja przejdzie Ci koło nosa, bo prawdopodobnie nie trafisz już nigdy na tę stronę i nie będziesz miał możliwości zainwestowania we własny rozwój...Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.12 sekund.

Odsłony: 8111
Unikalne: 738
Dzisiaj: 221
Wczoraj: 258
Online: 9
Najwięcej odwiedzin: 21-06-2018 (259)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

16:40

Sekrety Kreatywnego Myślenia. Jak rozbudzić swoją kreatywność i zacząć tworzyć naprawdę genialne pomysły?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe