eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"Książki, Które Zmieniły życie Ludzi..."
Książki, Które Zmieniły życie Ludzi...
"Dla wszystkich tych, którym brakuje w życiu "tego czegoś", lub chcą m...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Silna Kobieta - Katarzyna Gajkowska
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,90 zł
» Ilość stron: 131
» ISBN: 978-83-7582-704-0
druk
wersja drukowana [?]
34,90 zł
» Ilość stron: 217
» ISBN: 978-83-7582-705-7

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak stać się silną kobietą i jak przezwyciężyć nawet beznadziejną sytuację
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Silna Kobieta"Prawdziwa historia, która Cię zainspiruje i pokaże Ci, że Ty też możesz wyjść z najbardziej beznadziejnej sytuacji i rozwiązać każdy problem.

Jak stać się silną kobietą i jak przezwyciężyć
nawet beznadziejną sytuację?

Jeśli jesteś w takiej sytuacji życiowej, że sukcesem dla Ciebie jest po prostu przeżycie tego dnia do końca (bez załamywania się) - to czytaj dalej, bo jest to książka, która może odmienić Twoje życie.

Jeśli nie jesteś w takiej sytuacji, to z pewnością znasz kobiety (może jakaś przyjaciółka?), które potrzebują pomocy i wsparcia na obecnym etapie swojego życia. Być może brakuje im motywacji lub odwagi, żeby stanąć na nogi i zacząć zmiany na lepsze. Prześlij im link do tej strony, a będą Ci niezmiernie wdzięczne.

A teraz...

Poznaj historię kobiety, która bez pracy i szans na lepsze życie, mając na utrzymaniu dwoje małych dzieci, odmieniła swój los. Poznaj historię jej przemiany w spełniającą się (zawodowo i rodzinnie) niezależną kobietę, która wzięła sprawy w swoje ręce i zmieniła swoją rzeczywistość.

Sukces - wszędzie o nim głośno. W telewizji ciągle widać ludzi "sukcesu", zawsze młodo wyglądających, ciągle uśmiechniętych i bez żadnych problemów. Kłopot w tym, że nie zawsze życie wygląda tak różowo i większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tysiąca drobnych problemów, które często zwalają się jak lawina na głowę kobiety.

"Sukces wg Słownika Języka Polskiego oznacza pozytywne zakończenie jakiegoś zamierzenia. Jeśli uda mi się poradzić sobie z codziennością - wysłać dzieci do szkoły, dać im coś jeść, pomóc w nauce i nie załamać się pod ciężarem własnych doświadczeń - mogę mówić, że osiągnęłam sukces".


Sukcesem zwykło się nazywać finansową niezależność, rozwój, spokój ducha itp. Ale bywają w życiu człowieka takie chwile, że sukcesem jest nie pogrążyć się w depresji, podnieść się z upadku i wykonać kilka prostych czynności.

W publikacji "Silna kobieta" autorka opisuje swoją historię i swoje sposoby na pokonanie życiowych trudności, które przed nią się pojawiły . Ponadto umieszcza przykłady osób, które zrealizowały się i cieszą się życiem niezależnie od wieku i ciężaru życiowych doświadczeń.

Poznasz inspirujące historie kobiet i mężczyzn, którzy mają jedną wspólna cechę: dążenie do lepszego życia i sprawienie, aby ich los potoczył się właściwym torem.

Dostaniesz dawkę silnej energii i motywacji, by jak dziecko zawsze wstawać po upadku.

Nie jest to książka o tym, jak zdobyć górę pieniędzy, sławę jak gwiazdy estrady albo księcia z bajki. Ta książka jest o drobnych sukcesach, które składają sie na "(nie)zwykłe" szczęście i przybliżają do zmian na lepsze... Te zmiany są początkiem i pierwszymi kroczkami do poczucia spełnienia i życiowego sukcesu.

 


Z książki dowiesz się, że każda tzw. porażka tak naprawdę może nieść sporo siły i prowadzić do niezależności i wzięcia życia w swoje ręce oraz:

  • Jak podjąć być może najważniejsze wyzwanie swojego życia i zacząć kształtować je według własnych potrzeb i marzeń.
  • Kiedy należy walczyć o siebie z całą bezwzględnością. Kiedy się nie poddawać i walczyć?
  • Co możesz zrobić, aby Twoje życie nabrało barw i odmieniło się na lepsze, nawet jeśli teraz wszystko jest dla Ciebie udręką.
  • Co możesz zrobić - kiedy cały Twój świat wali Ci się na głowę, a życie daje Ci popalić - żeby nie zwariować albo nie pogrążyć się w depresji?
  • Dowiedz się, jak pięknie może być, kiedy "rozwiniesz skrzydła i zaczniesz latać" i poznaj sposób, w jaki możesz uwolnić potencjał, który głęboko w Tobie jest obecny.
  • Dowiedz się, co zrobić, aby zacząć żyć życiem, jakiego pragniesz, a nie tylko - jakie masz.
  • Jak uwierzyć w siebie, nie załamywać się i skąd brać wewnętrzną motywację do działania?
  • Jak rozpocząć konieczne zmiany w swoim życiu i jak zrobić pierwszy krok...?
  • Ten poradnik da Ci impuls do tego, aby ruszyć z miejsca i zacząć walczyć o siebie i o swoje dalsze życie.


Sama przeczytaj prawdziwe historie o tym, co zmieniło się w życiu osób, które przeczytały tę książkę.

marta
"Po książkę "Silna kobieta" sięgnęłam z ciekawości. Bardzo lubię publikacje kierowane do kobiet i opisujące ich przeżycia, a jest ich stosunkowo mało w polskim Internecie. Nie spodziewałam się jednak wrażenia, jakie na mnie robiła pani Kasia. Opisywane przez nią doświadczenia i sposoby, w jakie sobie poradziła z trudnościami życiowymi, przede wszystkim pozwoliły mi zupełnie inaczej spojrzeć na swoje życie. Zaczęłam po prostu o wiele bardziej doceniać to, co mam. Nabrałam też przeświadczenia, że trzeba głośno mówić o swoich potrzebach, ambicjach i ich nie zaniedbywać. Odkryłam też siłę, jaka tkwi w człowieku.

Siłę, która sprawia, że z odpowiednią motywacją możemy wykaraskać się nawet z największych problemów; zarówno związkowych, jak i finansowych. Dzięki tej książce nabrałam i pokory i wiary w siebie. Tego samego życzę wszystkim czytelnikom i czytelniczkom. Dziękuję pani Kasi za tę cudowną lekturę.

Naprawdę warto przeczytać tę inspirujące publikację".
Marta Chłodnicka

"Po przeczytaniu ebooka "Silna kobieta" podjęłam pewne decyzje dotyczące nie tylko mojego życia zawodowego, ale również prywatnego. Postanowiłam dążyć z pełną odpowiedzialnością do wyznaczonych sobie celów. Nie poddawać się, gdy los rzuci mi kłodę pod nogi. Wiem, że dam radę. Start mam lepszy niż autorka. Mam wsparcie ze strony męża, z pewnymi problemami nie muszę się borykać. Wiem, że dam radę. Wiem, że STANĘ SIĘ KOBIETĄ SUKCESU - na każdym szczeblu. Zaczynam od już!!!"
Edyta Sołtysik, mam 29 lat, 3 dzieci, męża

"Super ebook, pomógł mi podjąć kilka ważnych decyzji. Polecam gorąco, szczególnie dla kobiet, które w życiu ktoś zranił. Nie poddawajcie się".
Magda M., 29 lat, radca ds. ekonomicznych

"Podnosi na duchu; pokazuje, że MOŻNA ZROBIĆ COŚ ZE SWOIM ŻYCIEM, nawet mając wór problemów na swoich barkach. Każda z nas może zmienić swoje nastawienie do naszych problemów i obrócić je w osobisty sukces!"
Ania Rutkiewicz, 27 lat, recepcjonistka we włoskim hoteluJako kobieta na pewno wiesz, że...

Kobiety inaczej patrzą na życie. A w trudnych doświadczeniach czyjeś sukcesy mogą tylko dołować i prowadzić do myśli, że nigdy nie zrealizujesz swoich marzeń... że innym się udaje, a Tobie nie... że inni mają łatwiej, a Ty nie masz szans na sukces... Ta książka uświadomi Ci, że możesz na życie spojrzeć inaczej i z każdej czynności uczynić swój malutki sukces, który kiedyś doprowadzi Cię do pełniejszego i szczęśliwszego życia.


O Autorce:

"Jestem kobietą, która w pewnym momencie swojego życia podjęła ogromne wyzwanie losu. Postanowiłam zawalczyć o siebie i swoją rodzinę, zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby poprawić nasze życie i zrealizować nasze marzenia. Wiem z całą pewnością, że takie zmiany są możliwe i realne, bo kiedy gorąco czegoś pragniemy i z determinacją do tego dążymy, to nam się udaje osiągnąć to, czego się spodziewaliśmy.

Przede mną jeszcze wiele do zrobienia, ale też bardzo wiele już zrobiłam. Jestem matką, która bardzo kocha swoje dzieci. Walczę o to, aby wychować je na wartościowych ludzi. Staram się pokazać im, że w życiu wszystko jest możliwe, i wpoić im jak najwięcej wiary w siebie i energii do realizowania celów. Staram się zrozumieć przyczynę i skutek ludzkiego działania. Poznać to, co niepoznane, pomóc innym w trudnych chwilach i dzielić z nimi ich radości".Ten praktyczny poradnik pomoże Ci cieszyć się życiem i może nie codziennie, ale znacznie częściej niż teraz robić coś, co jest nowe, fascynujące i sprawi Ci wiele radości.


"Książka, którą powinna przeczytać każda kobieta"

Przekonaj się, że zmiana Twojego życia jest możliwa, a Ty jesteś dużo silniejsza, niż myślałaś! Doceń wreszcie i zaakceptuj fakt, że masz siłę zmienić swój los, nawet jeśli jesteś w momentach kryzysu - i wydaje Ci się, że to już koniec i nie wiesz, co robić.

W końcu wywołasz tę małą iskierkę nadziei i natychmiast wszystko zacznie się zmieniać. Wystarczy zatem, abyś postawiła sobie poprzeczkę nieco wyżej, a sukces jest w zasięgu Twoich możliwości.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.10 sekund.

Odsłony: 40356
Unikalne: 4847
Dzisiaj: 144
Wczoraj: 302
Online: 7
Najwięcej odwiedzin: 13-05-2018 (366)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

16:04

Silna Kobieta. Jak stać się silną kobietą i jak przezwyciężyć nawet beznadziejną sytuację?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe