eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

   

eBooki
ZłoteMyśli

   

eBooki
DobryEbook

   

Księgarnia
Helion

 

eBooki24.eu

eBooki -
elektroniczne książki.
Księgarnie internetowe.

 
SZUKAJ
KATEGORIE

  »    »    »    »    [+] PSYCHOLOGIA  [+] PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ  [+] SAMODOSKONALENIE  [+] ZDROWIE  [+] POZOSTAŁE  [+] DARMOWE EBOOKI
 ¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸  Pakiety Promocyjne  Darmowe e-Booki  Katalog e-Booków  Spisy treści e-Booków  e-Booki spis A-Z  DARMOWE spis A-Z  e-Booki kr. opisy
 Złoty Klub  Złoty Program Partnerski eBooki - elektroniczne książki  ¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¤*¨


Pakiety Promocyjne
PAKIET:
"3 Bestsellery 2009 Roku"
3 Bestsellery 2009 Roku
Poznaj trzy bestsellery 2009 roku, których nie trzeba specjalnie rekla...
Polecamy

Ściągnij Przeczytaj Zdecyduj ile warta jest ta wiedza...
więcej »
złote myśli

Od Złotówki Do Stówki - Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski
pdf
wersja elektroniczna [?]
19,97 zł
» Ilość stron: 65
» ISBN: 978-83-7582-600-5
druk
wersja drukowana [?]
29,97 zł
» Ilość stron: 92
» ISBN: 978-83-7582-601-2

zamawiam eBook
Wysyłka gratis [?]

Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy? Wydaje się nierealne? A jednak jest możliwe. Przekonaj się samodzielnie.
przeczytaj więcej »

  OPIS

EBOOK: "Od Złotówki Do Stówki"


Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy?

Jak często zastanawiasz się, co zrobić, by mieć więcej pieniędzy? Czy jesteś gotowy świadczyć proste usługi i zarabiać nie czekając aż ktoś da Ci pracę? Czy chcesz poznać przedsiębiorczy sposób myślenia i wchłonąć dużą ilość cennych porad na temat prowadzenia działalności usługowej na umowę zlecenie lub o dzieło (bez otwierania firmy)? Jeśli tak, czytaj dalej, a będziesz bardzo zadowolony :)


"Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca."

Norman Vincent Peale


Poradnik "Od złotówki do stówki" jest szczególnie polecany dla osób, które nie mają pracy ani pieniędzy na założenie własnej firmy. Pokaże Ci, jak realizacja prostych pomysłów na świadczenie usług, pomysłów które nie wymajagą prawie żadnych nakładów finansowych może prowadzić do sukcesu.

Ta wypełniona przykładami z życia i praktycznymi poradami książka poprowadzi Cię krok po kroku aż do rozkręcenia własnej działalności usługowej prowadzonej na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Dowiesz się po kolei, jak zdobyć potrzebne materiały, jak zadbać o marketing, jak podchodzić do klienta, jak zwiększać zakres działalności i wiele więcej... Dowiesz się również, jak wykorzystać swoją konkurencję do pomocy w sytuacjach, w których masz więcej zamówień, niż możesz przyjąć.


.


Ta książka fantastycznie udowadnia, że CHCIEĆ TO MÓC. Zaradność i optymizm autora, sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, jakie stosuje są bardzo motywujące i inspirujące. Ebook ten jest też świetnym materiałem dla nastolatków, którzy chcą zarabiać, a nie mają jeszcze żadnego wykształcenia czy też doświadczenia zawodowego. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się, jak własną pomysłowością, przedsiębiorczością i pracą zamienić złotówkę na stówkę bardzo skorzystają z lektury tego (napisanego bardzo ciekawym stylem!) poradnika

Zanim jeszcze zaczniesz śledzić z wypiekami na twarzy historię sukcesu - "Od złotówki do stówki", zapoznaj się z głównymi korzyściami płynącymi z letkury poradnika...


Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam wreszcie - gratuluję Wam pomysłowości i myślenia kategoriami sukcesu. Pomysł na biznes świetny. Co mi się najbardziej podoba to to, że potraficie dostrzec potrzebę niedostrzeganą przez innych i wymyślić nie tylko jedną usługę, ale nawet cały wachlarz dodatkowych usług, które rozwiązują problemy raz juz pozyskanego klienta. To właśnie dodatkowe usługi i produkty oferowane klientom, którzy JUŻ od nas kupują są kluczem do sukcesu firmy.

To co robicie to świetny przykład na to, jak można wykorzystać w Polsce okazje, które się nadarzają na każdym kroku. Podoba mi się Wasz sposób myślenia.

Wanda Loskot, znana specjalistka ds. marketingu, SukcesTwojejFirmy.comŚwiadczenie jakich usług jest opisane ebooku?

  • Jak zacząć zarabiać na myciu okien i witryn.
  • Jak robić to sprzątając biura.
  • Jak z zyskiem wynajmować dzieła sztuki.
  • Jak zorganizować serwis komputerowy.
  • Jak zacząć świadczyć usługi remontowe.

"Udowodniłem swoją teorię, że będąc bez pracy i bez grosza przy duszy można osiągnąć wyznaczony cel. Silna motywacja i determinacja są tu niezbędnymi czynnikami. Potrzebny jest też czas i cierpliwość. W dzisiejszych czasach dobry pomysł to nie wszystko. Liczy się umiejętność wprowadzenia go w życie. To największa sztuka. Musimy pamiętać, aby na każdy z pomysłów przeznaczyć określony czas. Od nas samych będzie zależało, jakie usługi zechcemy zaoferować swoim klientom. Zapewniam, że jest ich cała gama, wystarczy poznać ludzkie potrzeby." - kończy swojego ebooka autor.


Jakie wzory umów (z wyjaśnieniem)
znajdę dodatku do poradnika?

  • Umowę o dzieło.
  • Umowę zlecenie.
  • Umowę użyczenia.


Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj w ebooka "Od złotówki do stówki" i zacznij zarabiać jeszcze dzisiaj.Powrót do góryStrona została wygnerowana w 0.11 sekund.

Odsłony: 3340
Unikalne: 355
Dzisiaj: 11
Wczoraj: 344
Online: 5
Najwięcej odwiedzin: 23-04-2018 (344)

⇑↑ góra strony ↑⇑
© 2006-2018 ebooki24.eu
| Regulamin | Subskrypcja | Kontakt | Linki - Dodaj link | Poradniki |
Jesteśmy obecni na ShopMania w Książki
adm

03:31

Od Złotówki Do Stówki. Jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy?

ebooki, elektroniczne książki, książki, e-booki, ebook, księgarnie internetowe